Poštovné zdarma a dárek ke každému nákupu

Volboreta Bags

české kožené kabelky

Kde se vzaly Volboreta Bags

Jmenuji se Kateřina Fraguela. Cesta k mé první vlastnoručně vyrobené kabelce začala dlouhým hledáním prostorné, jednoduché a zároveň elegantní kabelky, která hodně vydrží. Najít přesně takovou se mi nedařilo.

Rozhodla jsem se, že si ji tedy navrhnu a vyrobím sama. Zkušenosti s navrhováním nebo s prací s kůží jsem ale neměla vůbec žádné. Tak začal dlouhý proces poznávání kůže, učení se jak s tímto překrásným a voňavým materiálem pracovat, jaké jsou jeho druhy a naco se hodí, jak se dá kůže barvit atd.

Postupně začaly vznikat první návrhy a první kabelky. Ne všechno se hned podařilo, každou novou kabelku jsem předělávala a vylepšovala tak, aby byl výsledk podle mých představ.

Jaké jsou Volboreta Bags

Navrhuji kabelky minimalistického designu, ve kterém podle mého názoru nejlépe vynikne krása a přirozenost ušlechtilého materiálu. Ráda kombinuji barvy i odlišné druhy kůže. Začala jsem s kabelkami větších rozměrů, ketré osobně preferuji, postupem času ale začaly vznikat i kabelky menší a malé, aby si u mne dokázala vybrat každá žena a také aby každý kousek materiálu našel své využití.

 

české kožené kabelky
ruční výroba

Moje kabelky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní přírodní kůže převážně ze Španělska.

Nepoužívám žádné stroje, všechny kabelky jsou kompletně ručně vyrobené a ušité. Nad každou kabelkou trávím hodně času, abych si byla jistá kvalitou zpracování a životností výrobku.

Kabelky jsou šity tzv. sedlovým stehem, který je velmi pevný a vydrží. Je také charakteristickým a jedinečným znakem a odlišuje tak ručně šité výrobky od těch zpracovaných na stroji.

Barevná vášeň

Materiál na některé své kabelky si ráda barvím sama, dodává jim to osobitost a zvláštnost. Každý výrobek se tak stává naprostým originálem. S barvami také ráda experimentuji a snažím se tak vytvořit opravdu originální design.

kožená kabelka Volboreta Bags
kožená kabelka Volboreta Bags
ruční barvení
menší kožená kabelka
kožená kabelka Lagoon product image
menší kožená kabelka