Vrácení zboží a reklamace

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Podle zákona má spotřebitel nárok na odstoupení od smlouvy ve 14-ti denní lhůtě od jeho doručení. O této skutečnosti nás musíte informovat do 14 dnů od převzetí zboží.

Zboží je možné vrátit nebo vyměnit pouze v případě, že je nepoužívané a nejsou na něm viditelné známky používání.

Pro vrácení zboží není nutné vyplňovat žádné formuláře, stačí poslat e-mail na adresu: volboreta.bags@gmail.com s uvedením čísla objednávky, jména a kontaktních údajů.

Prosím pošlete mi také číslo účtu, na který si přejete vrátit peníze. Toto číslo prosím uveďte do emailu o vrácení nebo tuto informaci přiložte k vracenému zboží.

Spotřebitel však musí uhradit poštovné spojené s náklady na vrácení zboží. Kupní cenu zboží Vám vrátíme nejpozději do 14 dnů ode dne odstoupení. S platbou však můžu v souladu se zákonem počkat, dokud mi zboží nevrátíte.

Adresa pro vrácení zboží:

Kateřina Fraguela

Ostrovačická 650/23

641 00 Brno

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ NA ZAKÁZKU

Jelikož se jedná o personalizovaný výrobek, není možné jej vyměnit nebo vrátit.

V každém případě mě ale kontaktujte, zkusíme se nějak domluvit.

 

VÝMĚNA ZBOŽÍ

V případě, že se vám obdržené zboží nebude zamlouvat, máte právo během 14 dnů od doručení zažádat o výměnu za jiný kus. Nepoužitý a nepoškozený výrobek odešlete na adresu:

Kateřina Fraguela

Ostrovačická 650/23

641 00 Brno

 

Rozdíl v ceně původního a nově vybraného výrobku bude buď doplacen, nebo vrácen na váš účet. Náklady spojené s výměnou zboží (poštovné) nese v plné výši kupující. Balík neposílejte na dobírku. Tato zásilka nebude převzata.

Možnost vrácení i výměny zaniká v případě, že si necháváte výrobek upravit podle vlastních požadavků nebo vyrobit na míru.

 

REKLAMACE

Vždy se snažím o výrobu věcí té nejvyšší kvality. Pokud ale s vaším výrobkem nastanou v průběhu 24 měsíců od nákupu nějaké komplikace, máte právo výrobek reklamovat.

Postup při reklamaci:

  • informujte mne o reklamaci e-mailem, kde popíšete chyby a vady na konkrétním výrobku, v ideálním případě doplňte fotografiemi.
  • přes systém podám zásilku a obratem Vám přijde e-mail, který Vám sdělí přidělené podací číslo a potřebné informace o následném postupu.
  • kabelku podáte na libovolné pobočce Zásilkovna.cz.
  • jakmile kabelku obdržím, zašlu Vám potvrzující e-mail o převzetí kabelky a předání na opravu.

Náklady spojené s odesláním jsou hrazeny naši stranou.

Zboží musí kupující odeslat doporučeně na adresu:

Kateřina Fraguela

Ostrovačická 650/23

641 00 Brno 

Vaše reklamace bude provedena v souladu se zákonem. Vaši reklamaci vyřídím co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší společností. V případě delších reklamací Vás budu neprodleně informovat o stavu reklamace. O vyřízení reklamace budete informováni e-mailem.

Reklamace se nevztahují na závady způsobené nesprávným použitím a opotřebením nevhodnou péčí.