Výroba na přání

Tvořím kabelky a doplňky, které snoubí kvalitu krásného materiálu a zpracování s jedinečným designem.

Kromě mé vlastní kolekce Vám nabízím také výrobu na zakázku.

ukázka kabelky na míru
ukázka kabelky na míru

Vytvořte si

Kabelku podle Vašich představ

Líbí se Vám některá kabelka nebo doplněk z naší kolekce, ale nevyhovuje Vám barva nebo velikost? Někde jste viděla kabelku, která by pro Vás byla ta pravá, ale nevíte, kde ji koupit? Máte vlastní představu o kabelce, ale nemůžete ji nikde sehnat? Proto je tu Volboreta Bags.

Návrh

Kabelku navrhneme podle Vašeho zadání, návrh je poté možno dále konzultovat a upravovat. Můžeme udělat návrh založený na některém produktu z naší kolekce nebo úplně nový podle zadaných parametrů.

Výběr materiálu

Nabídnu Vám vhodný materiál dle dostupných zásob. Kůži i ručně barvím, možností tedy jsou i neobvyklé odstíny. Požadovaný materiál je většinou možno i sehnat, prodlužuje to ale dobu dodání.

Realizace

Vždy se snažím o co nejkratší dodací lhůty v závislosti na aktuálních zakázkách. Ve fázi zadávání a návrhu Vám sdělím cenu i přibližnou dobu dokončení, kterou se vždy snažím dodržet. Po dokončení posílám fotky hotového výrobku a teprve po odsouhlasení odesílám.

Cena

Výrobky na zakázku v zásadě nejsou dražší než ty z běžné kolekce. Vodítkem k ceně tedy mohou být naše produkty. Cena se vždy odvíjí od velikosti, zvoleného materiálu a pracnosti výrobku. O ceně budete vždy informováni před zahájením výroby.

Ukázka z produktů vyrobených na přání:

ukázka výroby na míru

Jak na to?

  1. napište mi na volboreta.bags@gmail.com. Budu potřebovat alespoň hrubou představu o velikosti, barvě a jaké prvky požadujete (kapsičky, zapínání apod.)
  2. udělám návrh včetně ceny a přibližné doby dodání
  3. odsouhlasíte, popřípadě doladíme změny, materiál atd.
  4. vyrobím
  5. pošlu fotky hotového výrobku
  6. líbí se Vám (?)
  7. posílám smile